Competició de pista
Estadi d'Atletisme
Equip Trail Running
Escola Atletisme
Competicions
 • Competició de pista

  Competició de pista

 • Estadi d'Atletisme

  Estadi d'Atletisme

 • Equip Trail Running

  Equip Trail Running

 • Escola Atletisme

  Escola Atletisme

 • Competicions

  Competicions

Aquest passat dissabte es va fer el 4art control d'atletisme en pista a l'aire lliure a Olot en categories de promoció i OPEN per atletes absoluts. La jornada que forma part del cal.lendari de controls que el nostre club organitza conjuntament amb el Club Natació Banyoles ha estat un nou èxit de participació amb moltissims clubs que s'animen a competir al nostre estadi. L'objectiu és que els atletes de la nostra demarcació i en especial els nostres nens tinguin l'oportunitat de competir  i creixer com a atletes.

La propera i darrera jornada serà el proper dia 29 d'abril.

RESULATS

4control1

4control2